Regulamin

Dostęp do oferty mają tylko zarejestrowani użytkownicy którzy zaakceptowali regulamin.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SERWISU CEDRUS.BIZ.PL

 1. Zawartość oferty internetowej znajdującej się na stronie cedrus.biz.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 i art.543.
 2. Oferta przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą
 3. Zamówienia są składane poprzez formularz zamówień wysyłany pocztą elektroniczną na adres naszej firmy:zamowienia@cedrus.biz.pl
 4. Składając zamówienie Klient zawiera z naszą firmą umowę na odległość oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Naszą firmę.
 5. Dane osobowe umieszczone w bazie danych firmy są przetwarzane wyłącznie dla Naszych potrzeb i nie będą udostępniane innym podmiotom.
 6. Nasza firma zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień bez podania przyczyn.
 7. Kupujący zobowiązany jest do podania swoich danych w formularzu rejestracyjnym m.in. numeru telefonu stacjonarnego i adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia i kontakt w sprawie złożonego zamówienia. Nieprawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego może być przyczyną odmowy realizacji zamówienia. Przed realizacją pierwszego zamówienia Kupujący prześle następujące aktualne dokumenty:
  • zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej lub wypis z KRS
  • zaświadczenie o nadaniu numeru REGON
  • decyzję o nadaniu numeru NIP
  W przypadku zmiany danych rejestracyjnych Kupujący zobowiązuje się do ich niezwłocznego dostarczenia.
  W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów, nasza firma niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania o tym klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane.
 8. Nasza firma zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, znajdujących się w ofercie.
 9. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, nasza firma zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego
 10. Ceny towarów znajdujących się w ofercie wyrażone są w złotych polskich. Należy do nich doliczyć podatek VAT.
 11. Firma na wszystkie artykuły wystawia faktury VAT.
 12. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A lub firmy spedycyjnej na koszt naszej firmy.
 13. Termin realizacji zamówienia wynosi od 1 do 7 dni roboczych i zależą od wyboru dostawcy i od tego, czy zamówiony towar jest aktualnie w magazynie. Zazwyczaj czas ten wynosi do 3 dni. W przypadku braku towaru w magazynie, termin realizacji zamówienia może ulec przedłużeniu.
 14. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień.
 15. Obowiązują następujące formy zapłaty za towaru wskazane przy realizacji zamówienia przez Sprzedawcę:
  • Zapłata za towar uiszczana jest gotówką spedytorowi lub na poczcie przy odbiorze przesyłki. Formalności związane z rozliczeniem transakcji są dokonywane w miejscu odbioru zamówionego towaru i prowadzi je pracownik firmy spedycyjnej lub pracownik Poczty Polskiej S.A. (jeżeli jest ona dostarczycielem przesyłki).
  • Sprzedawca może uzależnić realizację zamówienia od otrzymania przedpłaty w określonej wysokości.
  • Zapłata za towar przelewem po otrzymaniu towaru.
 16. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z biurem pod adresem e-mail: biuro@cedrus.biz.pl. Firma uwzględnia reklamacje wyłącznie w uzasadnionych przypadkach.
 17. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.
 18. Oferta ważna jest tylko na terenie Polski.
 19. Sprzedawca nie wypożycza produktów do testowania, a zatem żądania anulowania z tego tytułu umowy sprzedaży nie będą uwzględniane

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane w opisach towarów nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z naszą firmą.

Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin.


» REJESTRACJA «